Hibernia
Zdecydowałem się zamknąć forum. Powodów tej decyzji jest naprawdę wiele, a głównym jest to, że więcej z tego nerwów niż radości. Też to pochłaniacz czasu.
Słusznym jest to, by nabrać dystansu do takiej formy rozrywki. Jednak to była fascynująca przygoda i może kiedyś się na to zdecyduję.
Wszystkim, którzy bawili się przez ten krótki okres czasu, pragnę podziękować.

Kilka słów o walkach

Go down

Kilka słów o walkach Empty Kilka słów o walkach

Pisanie by Hibernia on Czw Mar 14, 2013 1:53 pm

Walki odbywają się pod czujnym okiem administratora czy też mistrza gry. To on rozstrzyga cały przebieg danej walki, ocenia szanse powodzenia na każdy ruch. Został zastosowany system oparty na storytellingu, którego zaletą jest brak statystyk i kostek, które nie sprawdzają się. Stawiamy tutaj na kreatywność gracza – jeśli gracz napisze lepszego posta, który zawiera porządny opis wykonywanych czynności, istnieje szansa, że szala losu przechyli się na jego korzyść.
Przewidziany system opiera się na interakcji dwóch graczy, którzy w jednej turze mają dwa ruchy – na przykład, jeden ruch to obrona, a drugi atak. Albo dwa ruchy, w tym atak, obrona bądź ucieczka. Dotyczy to także istot nadprzyrodzonych jak i wiedźm. Mistrz gry oceni nie tylko powodzenie każdego z ruchu, ale także weźmie pod uwagę obrażenia zadane przez przeciwnika jak i stratę energii przez postać gracza. Bo ta nie jest niepokonana ani nieśmiertelna, a to dowodzi, że może zginąć podczas takiej walki. Jednak to nie będzie kaprysem osoby nadzorującej tą rozgrywkę.

Hibernia
Hibernia
Ionhar

Skąd : Irlandia
Join date : 07/03/2013
Liczba postów : 185

http://hibernia.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach