Hibernia
Zdecydowałem się zamknąć forum. Powodów tej decyzji jest naprawdę wiele, a głównym jest to, że więcej z tego nerwów niż radości. Też to pochłaniacz czasu.
Słusznym jest to, by nabrać dystansu do takiej formy rozrywki. Jednak to była fascynująca przygoda i może kiedyś się na to zdecyduję.
Wszystkim, którzy bawili się przez ten krótki okres czasu, pragnę podziękować.

Opuszczone domostwo

Go down

Opuszczone domostwo

Pisanie by Hibernia on Sob Maj 04, 2013 2:13 pm

Ten dom kiedyś należał do jego rodziny. Tutaj został poczęty, tutaj się urodził i nawet się do pewnego momentu wychowywał. Także należy w zasadzie do niego, bo nikt tego nie zagarnął. Niewielki domek uległ zgubnemu wpływowi czasu. Dach nad izbami trochę przecieka w czasie deszczu, idzie czasem znaleźć mniej lub bardziej nieproszonych lokatorów. Ale całość w zasadzie się zachowała.
Dom składa się z dwóch większych izb. Pierwsza z nich to w dużej mierze kuchnia z jadalnią. W tej izbie stoi kulawy drewniany stół z pięcioma topornymi krzesłami, które jednak uchodzą za prawdziwie wygodne. Na blacie stołu stoją ogarki świec. Także i tutaj znajduje się palenisko w postaci pieca wykonanego z kamienia. Można w nim znaleźć nieuprzątnięty popiół. Znajduje się tutaj też kilka glinianych garnków.
Niewiele tutaj wpada światła dziennego, ale mrok rozświetlany jest przez świece.
Drugim i ostatnim pomieszczeniem jest izba sypialna z łożem mogącym w sumie całą rodzinę pomieścić. Jednak na nim dawniej spali jego rodzice. On miał swój kąt znacznie dalej. Teraz pewne rzeczy się zmieniły. Na tyłach domu także znajduje się zapuszczony ogród, który jest a raczej był częścią tego gospodarstwa. Ten ogród był oddzielony od reszty domostwa podniszczonym płotem, który pokrywają też w jakimś stopniu stopniu chwasty.
avatar
Hibernia
Ionhar

Skąd : Irlandia
Join date : 07/03/2013
Liczba postów : 185

Zobacz profil autora http://hibernia.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach