Hibernia
Zdecydowałem się zamknąć forum. Powodów tej decyzji jest naprawdę wiele, a głównym jest to, że więcej z tego nerwów niż radości. Też to pochłaniacz czasu.
Słusznym jest to, by nabrać dystansu do takiej formy rozrywki. Jednak to była fascynująca przygoda i może kiedyś się na to zdecyduję.
Wszystkim, którzy bawili się przez ten krótki okres czasu, pragnę podziękować.

Wasze bannery + zasady

Hibernia :: Organizacja ::  :: Wymiana

Go down

Wasze bannery + zasady Empty Wasze bannery + zasady

Pisanie by Hibernia on Czw Mar 07, 2013 11:17 pm

Chcesz zostać naszym partnerem? Nic prostszego. Wystarczy, że wkleisz nasz na swoją stronę, a potem tutaj swój. Mile widziany krótki opis.

Zasady:

Login: Partner
Hasło: ParTner1

  • By wstawić banner swojego forum, zaloguj się na specjalnie utworzone konto Partnera. Login jak i hasło znajduje się powyżej. Nie jest dozwolone zakładanie prywatnych kont do wymiany. Takie konta będą usuwane.
  • Chcesz partnerstwa? Najpierw wklejasz banner naszego forum na swoją stronę. Nigdy inaczej. Mile widziana adnotacja, że to zostało zrobione. Także będziemy sprawdzać te fora. Bannery for, które nie mają z nami partnerstwa(a wstawiliśmy ich banner), zostaną usunięte ze stopki.
  • Istnieje także możliwość zawarcia tak zwanych partnerstw BFF. W tym celu administrator takiego fora zobowiązany jest wysłać z konta Partnera wiadomość administratorowi. Takie forum zostaje wyróżnione poprzez wstawienie banneru w odpowiednie, specjalnie do tego przeznaczone miejsce.
  • Nie zawieramy partnerstw z forami upadłymi i nieaktywnymi. Dodajemy jedynie fora aktywnie rozwijające się. Także wspomagamy nowe fora. Co jakiś czas będziemy zaglądać na fora w celu sprawdzenia, czy działają.
  • Usuwamy także bannery for, które w przeciągu tygodnia nie wstawiają banneru Hibernii. Jeśli jednak ten banner zostanie dodany w późniejszym terminie, należy wysłać prywatną wiadomość do głównego Admina. Wtedy wymiana ponownie zostania nawiązana.
  • Ze względów estetycznych zmniejszamy bannery do rozmiaru 110 x 50.
  • Po dodaniu banneru Twój post zostanie usunięty.
  • Nie dodajemy bannerów for, które nie dodają kodu do partnerstwa.
  • Partnerstwa nie można proponować w miejscu do tego niedozwolonym.
  • Forum jest dostępne dla gości, proszę się nie logować na to konto w celu przeglądania ogólnie dostępnych treści.
Hibernia
Hibernia
Ionhar

Skąd : Irlandia
Join date : 07/03/2013
Liczba postów : 185

http://hibernia.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Hibernia :: Organizacja ::  :: Wymiana

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach