Hibernia
Zdecydowałem się zamknąć forum. Powodów tej decyzji jest naprawdę wiele, a głównym jest to, że więcej z tego nerwów niż radości. Też to pochłaniacz czasu.
Słusznym jest to, by nabrać dystansu do takiej formy rozrywki. Jednak to była fascynująca przygoda i może kiedyś się na to zdecyduję.
Wszystkim, którzy bawili się przez ten krótki okres czasu, pragnę podziękować.

Jacy są Celtowie?

Go down

Jacy są Celtowie? Empty Jacy są Celtowie?

Pisanie by Hibernia on Sro Mar 27, 2013 12:05 pm

Celtowie to waleczny, zaprawiony w bojach lud. Są to ludzie odważni, charakterystyczni pod względem stylu bycia, a także wierzący we swoich bogów.
Są także niezwykle rodzinnym narodem. Zarówno jak i rodzinę cenią bardzo sobie swych braci. Można ich uznać za niezwykle otwarty naród, a to najlepiej wychodzi nad kuflem ciemnego piwa jak i w codziennych stosunkach.
Piwa i whiskey w dużej ilości. Uwielbiają śpiewać, a tradycyjna irlandzka muzyka jest elementem kultury.
Nie brak im dumy z tego kim są, a także nie mają problemów z okazywaniem tego. Względem siebie są lojalni, pomocni. Są silni będąc zjednoczonymi. Względem siebie też się wykazują zaufaniem. O tym świadczy obyczaj polegający na zostawianiu otwartych drzwi do domów. Związane także to jest z typową dla nich gościnnością. Bowiem wierzą, że bogowie będą patrzeć na nich przychylniej, jeśli ugoszczą niespodziewanego gościa strawą i napitkiem.
Hibernia
Hibernia
Ionhar

Skąd : Irlandia
Join date : 07/03/2013
Liczba postów : 185

http://hibernia.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach