Hibernia
Zdecydowałem się zamknąć forum. Powodów tej decyzji jest naprawdę wiele, a głównym jest to, że więcej z tego nerwów niż radości. Też to pochłaniacz czasu.
Słusznym jest to, by nabrać dystansu do takiej formy rozrywki. Jednak to była fascynująca przygoda i może kiedyś się na to zdecyduję.
Wszystkim, którzy bawili się przez ten krótki okres czasu, pragnę podziękować.

Aryana

Hibernia :: Organizacja ::  :: Ludzie

Go down

Aryana  Empty Aryana

Pisanie by Aryana on Sro Mar 20, 2013 1:37 pm


Aryana

~ PRZYDOMEK: Ariana/Ariane (srebrna)
~ WIEK: 18 lat
~ POCHODZENIE: Irlandia/Anglia (podwójne pochodzenie)
~ STATUS: Biedota
~ PROFESJA: Zielarka


~ WYGLĄD ~

Aryana to dziewczyna średniego wzrostu, mierząca, bodajże.. 165 cm. Sylwetkę ma szczupłą, co raczej nie jest pożądane w tych czasach. Jej skóra, w dotyku, jest miła niczym jedwab, jest także bardzo jasna, można powiedzieć, że nawet blada. Niegdyś, jej rodzice, żartowali, iż przypomina mleko. Włosy Aryany są długie oraz mają jasną barwę. Ponadto, w czasie lata, nieco jaśnieją, a w trakcie zimy, ciemnieją. Do tego wszystkiego, brakuje jeszcze niebieskich oczów, aczkolwiek... o nich dziewczyna może tylko pomarzyć. Właściwie, prawie całą urodę odziedziczyła po matce, która była zniewalająco piękną kobietą, ale akurat oczęta, odziedziczyła po swoim ojcu, a ten miał tęczówki koloru brązowego. Usta jasnowłosej mają niemal idealne proporcje - są pełne, do tego bardzo delikatne. Na plecach, dziewczyna posiada podłużną bliznę na około 8 centymetrów. Jest to pamiątka po upadku z konia. Dłonie Aryany, często są pokryte są zapachem ziół, a nawet, zielonkawym kolorem, który ciężko domyć. Nic dziwnego, skoro ciągle je zbiera, dotyka ich, eksperymentuje za ich pomocą. Przechodząc do kwestii ubioru... Panienka niezbyt dba o to co nosi. Mieszka w lesie, gdzie nikt na nią nie patrzy, toteż potrafi przełazić w "szmatach" cały dzień, aczkolwiek, często nosi coś w rodzaju zielonej szaty, dzięki której łatwo jej się wtopić w leśne otoczenie.

~ CHARAKTER ~
Aryana, jest zamkniętą w sobie osobą. Nie skłamię, jeśli powiem, że zazwyczaj unika ludzi oraz kontaktu z nimi. Jedyną sobą, której ufa, jest Drachena. Ma wiele powodów, aby ufać tej kobiecie. W końcu, po tym jak spalono je osadę, druidka zaopiekowała się nią, przygarnęła do siebie... Na ogół, jest bardzo nieufna. Bardziej ufa zwierzętom, niż ludziom. Często bywa smutna, co jest spowodowane tęsknotą za rodzicami oraz braćmi. Jest pewna, że cała piątka zginęła tamtego dnia. Mimo, iż przez większość czasu nie wykazuje wielkiego optymizmu, jest świetną aktorką i jeśli trzeba, potrafi udawać radość lub pokazać, że jest szczęśliwa, toteż można powiedzieć, że jest dziewczyną o stu twarzach. W stosunku do bliskich, jest zawsze szczera. Ma dość cięty język, ale wie kiedy się opanować. Uwielbia jazdę konną oraz samotne spacery, podczas których, śpiewa swoje, własne pieśni...

~ HISTORIA ~
Podobno, dziadek Aryany, wraz z żoną, uciekł z Brytanii Większej do Brytanii Hibernii i tam się osiedlił (rodzice ojca pochodzili z Anglii, zaś rodzice matki, z Irlandii, dlatego dziewczyna ma podwójne pochodzenie). Przynajmniej, taką wersję opowiedział jej ojciec, a szczerze mówiąc, Aryana szanowała swojego ojca, a także ufała mu bezgranicznie i nie śmiała wątpić w jego słowa. Na świat przyszła w jednej z osad w zachodniej Irlandii. Imionami jej rodziców były: Erin i Nolan. Nolan, ojciec dziewczyny, był niegdyś świetnym wojownikiem, aczkolwiek, podczas jednej z bitew, został raniony w nogę, co uniemożliwiło mu dalszą wojaczkę. To wszystko przyczyniło się do wybrania przez niego innej profesji. Bowiem, został kowalem. Aryana nie była jedynaczką. Miała trzech starszych braci, którzy nieustannie pomagali ojcu w kuźni. Erin zajmowała się domem oraz opieką nad swoim potomstwem. Była niezwykle dobroduszną, wrażliwą kobietą. Darzyła wszystkie swoje dzieci bezgraniczną miłością. Jasnowłosa, miała także ciotkę, która była wiedźmą. Często spędzała z nią czas, słuchała jej opowieści oraz podglądała ją przy pracy. Życie dziewczyny było proste, beztroskie. Miała wiele zainteresowań. Często kręciła się przy koniach ojca, ale ten nigdy nie pozwalał ich dosiadać bez swojego nadzoru lub nadzoru najstarszego syna. Kiedy Aryana skończyła trzynaście lat, zaczęto powoli szukać dla niej męża. No cóż.. w tamtych czasach, nastoletnie dziewczynki szybko zostawały wydawane za mąż. Była to dla nich rzecz normalna. Niestety, dziewczyna nie doczekała się zaręczyn, ponieważ, kilka miesięcy później, jej osada została zaatakowana. Nim wróg dodarł do ich chaty, kulawy ojciec, posadził trzynastoletnią córkę na jednego ze swoich koni, po czym kazał uciekać... jechać jak najdalej od wioski. Jasnowłosa płakała, ale znając swojego surowego ojca, nie zamierzała mu się sprzeciwić. Do tego, ojciec skutecznie spłoszył konia, który porwał dziewczę i wywiózł z dala od osady. Galopując na rozjuszonym rumaku, słyszała w oddali krzyki, a także widziała dym spowodowany paleniem domów. Oglądając się za siebie, o mało nie spadła z konia. Sama nie wiedziała ile dni zajęło jej zanim dotarła do lasu, w którym natknęła się na samotną chatę. Była głodna, brudna i zmęczona. Okazało się, że w ów chacie mieszkała druidka, która pomogła panience i zaopiekowała się nią. Aryana, mimo iż była przestraszona i załamana, postanowiła opowiedzieć kobiecie swoją historię oraz to, co stało się z jej osadą i rodziną. Może to wszystko poruszyło Drachenę.. Tak czy inaczej, druidka przygarnęła sierotę, a ta miała jej pomagać w domu oraz innych zajęciach. Ponadto, obie darzyły miłością zwierzęta... naturę, toteż znalazły wspólny język. Dziś, dziewczyna traktuje ją jak straszą siostrę. Ponadto, mieszkanie w lesie daje jej sporo możliwości...

~ EKWIPUNEK ~
- Niewielki sztylet;
- Zwykły, prosty łuk;
- Pęczek ziół;
- Kilka monet;

~ UMIEJĘTNOŚCI ~
- Znajdowanie ziół, a także używanie ich w odpowiedni sposób;
- Jazda konna;
- "Rozumienie" zwierząt (umiejętność obchodzenia się z nimi);
- Strzelanie z łuku;
- Aktorstwo (udawanie, "zmiana twarzy")

~ CIEKAWOSTKI I INNE ~
- Ma piękny, anielski głos (uwielbia śpiewać i często to robi dla samej siebie);
- Kocha zwierzęta, szczególnie konie;
- Jej ciotka była wiedźmą. Aryana również pragnie nią zostać, dlatego rozpoczęła naukę.
- Jest sierotą;
- Posiada czarnego kota;
- Żeby trochę zarobić, często sprzedaje zioła oraz owoce leśne.
Diarmuid Ua Duibhne


wzór dla HIBERNIA by hellao
Ostatnio zmieniony przez Aryana dnia Sro Mar 20, 2013 1:58 pm, w całości zmieniany 2 razy
Aryana
Aryana
Ariane

Skąd : Irlandia
Join date : 19/03/2013
Liczba postów : 16

Powrót do góry Go down

Aryana  Empty Re: Aryana

Pisanie by Hibernia on Sro Mar 20, 2013 1:50 pm

Kartę akceptuję, bowiem jest bez zarzutu. Jeśli chcesz dopisać zawód, to teraz . I przeczytaj regulamin.
Hibernia
Hibernia
Ionhar

Skąd : Irlandia
Join date : 07/03/2013
Liczba postów : 185

http://hibernia.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Hibernia :: Organizacja ::  :: Ludzie

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach