Hibernia
Zdecydowałem się zamknąć forum. Powodów tej decyzji jest naprawdę wiele, a głównym jest to, że więcej z tego nerwów niż radości. Też to pochłaniacz czasu.
Słusznym jest to, by nabrać dystansu do takiej formy rozrywki. Jednak to była fascynująca przygoda i może kiedyś się na to zdecyduję.
Wszystkim, którzy bawili się przez ten krótki okres czasu, pragnę podziękować.

Kuźnia i dom Ferrisa

Go down

Kuźnia i dom Ferrisa

Pisanie by Ferris on Pon Maj 06, 2013 6:00 pm

Na obrzeżach placu można znaleźć kuźnię a także dom Ferrisa. Jest to jeden duży budynek podzielony na dwie izby, z czego pierwsza nie została zamknięta i pełni rolę kuźni, w której to pracuje kowal.
Warsztat jest osłonięty, ale składają się na niego tylko dwie ściany. W ich rogi stoi potężny piec, w którym to zawsze bucha ogień gotowy stopić stal i inne metale wymagane do kowalstwa. Niedaleko tego pieca bardziej na środku izby znajduje się potężny pień, na którym stoi kowadło. O drewno stoją poopierane, lub wiszą na nim narzędzia używane do kształtowania czy nawet rzeźbienia w metalu. Pod ścianami poustawiana jest broń ewentualnie elementy uzbrojenia, takie jak hełmy czy napierśniki. Na ścianach też znajdują się półki, na których dopatrzeć się można różnych fiolek o nieznanej zawartości.
Druga izba stanowi dom kowala. Wejść do niej można z dworu a także bezpośrednio z warsztatu. W tej części można znaleźć drugi, mniejszy piec służący do przygotowania posiłków, dębowy stół z czterema krzesłami. W rogu izby jest spore łóżko z ciepłą pierzyną. Nie jest to duże pomieszczenie więc z jego ogrzewaniem nie ma zbytnich problemów zwłaszcza że są dwa piece które działające jednocześnie dają dużo ciepła.
avatar
Ferris
Finn

Skąd : Z północy
Join date : 03/05/2013
Liczba postów : 25

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach