Hibernia
Zdecydowałem się zamknąć forum. Powodów tej decyzji jest naprawdę wiele, a głównym jest to, że więcej z tego nerwów niż radości. Też to pochłaniacz czasu.
Słusznym jest to, by nabrać dystansu do takiej formy rozrywki. Jednak to była fascynująca przygoda i może kiedyś się na to zdecyduję.
Wszystkim, którzy bawili się przez ten krótki okres czasu, pragnę podziękować.

Obecny czas to Czw Sty 23, 2020 12:10 pm

Okoliczne tereny


 • Okoliczne tereny

  Tematy
  Posty
  Ostatni Post

 • Wiekowe drzewa o czarnych pniach i ciemnozielonych liściach. Stojąc blisko siebie, splatając swe potężne ramiona, wpuszczają naprawdę niewiele światła do swego wnętrza. Zagradzają one wejście do Gaoth Dobhair.
  6 Tematy
  26 Posty
  Zatarta ścieżka...
  Sro Maj 29, 2013 8:11 am
  Evan Zobacz ostatni post

 • Te wzgórza swą nazwę zawdzięczają istotom nadprzyrodzonym określanym mianem Sídhe. Są pozostałością po Tuatha Dé Danann. Zostali pokonani przez śmiertelników Synów Mila i zmuszeni zamieszkać pod ziemią w jaskiniach czy kurhanach.
  1 Tematy
  1 Posty
  Srebrna jaskinia...
  Czw Mar 14, 2013 7:41 pm
  Hibernia Zobacz ostatni post

 • Piękne lazurowe jezioro, którego lustro odbija promienie słoneczne. Kwitnie tutaj bogate życie, co sprawia, że to miejsce nigdy nie jest pogrążone w ciszy. W odmętach jeziora kryją niebezpieczne stwory. Są gotowe, by wciągnąć nieostrożnego wędrowca pod powierzchnię jeziora.
  1 Tematy
  1 Posty
  Loch Deirgeit
  Czw Mar 14, 2013 6:24 pm
  Hibernia Zobacz ostatni post

 • Srebrzysta wstęga, rozpoczynająca się w górach. Zasila okoliczną roślinność jak i jest źródłem licznych gatunków ryb takich jak pstrągi.
  2 Tematy
  2 Posty
  Rozlewisko
  Pią Mar 15, 2013 10:50 am
  Willow Zobacz ostatni post

 • Pastwiska, które są wykorzystywane jako miejsca wypasu owiec czy kóz. Pomimo tego celu, są to niezwykle malownicze jak i stosunkowo niebezpieczne tereny. Za tym stoją podmokłe tereny.
  2 Tematy
  27 Posty
  Pastwisko na wzg...
  Pon Kwi 15, 2013 2:50 pm
  Gawędziarz Zobacz ostatni post

 • Pod tą nazwą kryje się nic innego jak Wzgórze Druidów. Jest to dla nich święte miejsce. Także tutaj znajduje się kamienny ołtarz Magh Slécht oraz również święty dla nich gaj. Panuje tutaj magiczna cisza jedynie przerywana oddechami tych mężczyzn, powiewem ich szat jak i odgłosem zrywania ziół. Wiatr także wygrywa swe melodie, a ptaki wyśpiewują swoje trele.
  3 Tematy
  3 Posty
  Błogosławiony la...
  Wto Mar 12, 2013 6:43 pm
  Hibernia Zobacz ostatni post

 • Dzikie tereny nie są pozbawione naturalnego piękna. Kiedy nadchodzi jesień, nagie równiny pokrywają się fioletowym kwieciem, a wiatr niesie zapach wrzosów.
  1 Tematy
  52 Posty
  Wrzosowa Łąka
  Pią Maj 24, 2013 12:42 pm
  Anonymous Zobacz ostatni post

 • Potężne klify górujące nad oceanem. Królują tutaj niepodzielnie porywiste wiatry. Zaś stopy skalistych kolosów są obmywane przez spienione fale. Widok jednak zapiera dech w piersiach. Część z tych kolosów zostały pochłonięte przez morską toń.
  Klify Mhothair, Warownia Ceann na Cailleach
  2 Tematy
  2 Posty
  Kamienne ostańce...
  Nie Mar 10, 2013 12:05 pm
  Willow Zobacz ostatni post

 • Zatoka, która w dużej mierze pełni tutaj funkcję portu. Miejsce to jednak jest zdradliwe poprzez pływy morskie oraz gdzie nie gdzie kamieniste podłoże, które niszczy dna okrętów oraz ich rufy. Zaś gdzie indziej występuje równie zdradliwa mielizna.
  Wyspa Sene
  7 Tematy
  185 Posty
  Wzgórze
  Pią Cze 21, 2013 6:48 pm
  Hibernia Zobacz ostatni post

 • Nowe postyNowe posty
 • Brak nowych postówBrak nowych postów
 • Forum ZablokowaneForum Zablokowane